kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Kristoff Robusto Sampler 8 kusů

Doutníky Kristoff, které uvedl na trh v roce 2004 obchodník Glen Case, patří dnes mezi nejrychleji rostoucích značku v doutníkovém průmyslu. Shromáždili jsme ty nejlepší mistrovské odborníky s generacemi zkušeností s výrobou kubánských doutníků, abychom vytvořili excelentní doutníky vynikající chuti, říká tvůrce a zakladatel značky. Pro výrobu těchto doutníků jsou používány pouze vysoce kvalitní, dvakrát či třikrát fermentované tabákové listy z celého světa, které jsou posléze nakombinovány tak, aby vytvořili doutník, jenž je schopen uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky. Prakticky každá řada doutníků Kristoff získala ihned po svém uvedení na trh vysoké hodnocení v prestižních médiích. Skvělá hodnocení nad 90% v magazínech Cigar Aficionado, Smoke či Cigar Snob nejsou výjimkou. Přesto, že se jedná o prémiové, ručně balené, vlhké doutníky, je jejich cena na trhu velmi příznivá a po právu je můžeme řadit mezi doutníky s vůbec nejlepším poměrem ceny a kvality. Většina doutníků je lehkých až středně silných, jsou tedy ideální jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé milovníky prémiového kuřiva.

Exkluzivní sampler a výběr těch nejlepších doutníků značky Kristoff v dárkovém balení ve velikosti Robusto. Set obsahuje doutníky Kristoff Criollo Robusto, Kristoff Maduro Robusto, Kristoff Sumatra Robusto, Kristoff Ligero Criollo Robusto, Kristoff Ligero Maduro Robusto, Kristoff Corojo Limitada Robusto, Kristoff GC Signature Robusto, Kristoff Brittania Reserve Robusto. Úžasný dárek.

Kusů v balení: 8 (dárkové balení)
Délka x průměr: 140 mm x 21 mm
Velikost prstýnku: 54
Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Kristoff Dárková balení

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  1.712 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Robusto

Země původu

Nikaragua

Další obrázky

zvětšit

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Kristoff Maduro Robusto Tubos 10 kusů
Kristoff Maduro Robusto Tubos 10 kusů
Cena:  2.000 Kč  vč.DPH
Kristoff Connecticut Churchill 20 kusů
Kristoff Connecticut Churchill 20 kusů
Cena:  3.220 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Prensado Robusto 24 kusů
Alec Bradley Prensado Robusto 24 kusů
Cena:  4.776 Kč  vč.DPH

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz