kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Dárková poukázka v hodnotě 2.000,-Kč

Dárkové poukázky jsou ideálním řešením pro všechny, kteří chtějí udělat radost svým blízkým ale nemají představu o tom jaké zboží vybrat. Není nic jednoduššího než zakoupit dárkovou poukázku a poté pomocí unikátního kódu pořídit kterékoliv zboží z námi nabízeného sortimentu.

Dárková poukázka v hodnotě 2000,-Kč je ideální dárek pro všechny, kteří chtějí udělat radost svým blízkým ale nemají představu o tom jaké zboží vybrat. Poukázka, kterou Vám zašleme je opatřena unikátním číslem, které po obdržení objednávky ověříme a odečteme hodnotu poukazu z celkové ceny. Je to tak jednoduché.

PŘI OBJEDNÁNÍ POUKAZU ZADEJTE DOPRAVU POŠTOU A PLATBU NA ÚČET. ZAPLATÍTE CENU BEZ POŠTOVNÉHO A POUKAZ ZAŠLEME EMAILEM K VYTISKNUTÍ.

Návod k použití: Zboží objednáte běžným způsobem s tím, že do komentáře k objednávce uvedete číslo poukazu. Po obdržení objednávky ověříme platnost poukazu a jeho hodnotu odečteme z výsledné ceny. Pokud tedy například objednáte zboží za 2355 Kč a hodnota poukazu bude 2000 Kč, budete platit 355 Kč.

Kategorie: Dárkové poukazy

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  2.000 Kč  vč.DPH

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz