kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Vegueros Tapados 1 kus

Značka Vegueros zastupuje doutníky, které jsou tvořeny pouze kvalitními produkty z plantáží Vuelta Abajo. Skvělá kvalita a výroba již od roku 1868. Budova kde byly doutníky vyráběny sloužila původně jako nemocnice, později jako vězení a umělecká škola. Poté byla přejmenována na továrnu "Francisco Donatien" a v ní se tyto doutníky vyrábí dodnes.

Kdysi velmi známá a populární značka kubánských doutníků, která se úspěšně vrátila na trh v roce 2012 s novým logem a oživenou nabídkou doutníků, která mnohem více koresponduje s potřebami trhu a nabízí dnes vyhledávané formáty doutníků. Vyrábí se z výběrových surovin v západní části Kubánských ostrovů v továrně Fabrica de Tobacos Francisco Donatién.

Doutník vypadá na první pohled moderně a lákavě. Prstýnek zaujme jednoduchým ale účelným designem. Krycí list má světlejší, měděnou barvu s hebkým a lehce olejnatým povrchem. Na úvod nás osloví příjemné aroma venkova, vůně čerstvě posečené trávy, hlíny a obílí, které se důmyslně mísí s poznámkami vanilky a bílého pepře. Jedná se o výborný doutník za příznivou cenu, návrat značky Vegueros na scénu se opravdu povedl.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 120 mm x 18 mm
Velikost prstýnku: 46
Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Corona Extra

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Vegueros

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  183 Kč  vč.DPH

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Vegueros Entretiempos 4 kusy
Vegueros Entretiempos 4 kusy
Cena:  832 Kč  vč.DPH
Partagás Serie E No. 2 5 kusů
Partagás Serie E No. 2 5 kusů
Cena:  1.655 Kč  vč.DPH
Don Pepin Blue Invictos 1 kus
Don Pepin Blue Invictos 1 kus
Cena:  152 Kč  vč.DPH
L Atelier Lat52 1 kus
L Atelier Lat52 1 kus
Cena:  185 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz