kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Tacos Edicion Limitada 2018 1 kus

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Tato limitovaná edice byla představena na prestižním Habano festivalu v roce 2019, jednalo se již o 20-tý ročník tohoto svátku doutníků. Tacos je ve speciálním formátu pro značku Romeo y Julieta nepříliš obvyklým, který je blízký k velikosti Churchill. Jedná se tedy o delší robustní doutník. Pokud jste si Romea oblíbili, pak tento doutník vás prostě nadchne. Pod prstýnkem, který je notoricky známý, najdeme okrasný proužek s nápisem “Edicion Limitada”. Jen pár krabic těchto doutníků ročně opustí továrny Habanos.

Krycí list je tmavě hnědý v odstínu tmavé čokolády. Najdeme zde pár typických žilek na povrchu, který je na dotek mastný a olejnatý. Na první přivonění lze rozpoznat tóny vanilky, pravé kůže a kandovaného ovoce. Po zapálení se chuť rovine do lehkých doteků espressa a čokolády, rozpoznat lze i jemný dotek alkoholu a tmavého karamelu. Později je chuť příjemně jemná a decentní, o slovo se hlásí pražené mandle, oříšky a nasládlé tóny přezrálých meruněk. Na konci kouření nás nakopne pořádná dávka tabáku a silného espressa. Romeo y Julieta Tacos je dominantní doutník se silným chuťovým profilem, ideální volba pro opravdové znalce. Skvěle páruje se sklenkou portského, či Sherry.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 168 mm x 20 mm
Velikost prstýnku: 49

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Grand Corona

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Romeo y Julieta

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  488 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Torpedo

Země původu

Kuba

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Tekutina do humidoru Adorini
Tekutina do humidoru Adorini
Cena:  124 Kč  vč.DPH
Romeo y Julieta Petit Royales 1 kus
Romeo y Julieta Petit Royales 1 kus
Cena:  209 Kč  vč.DPH
Bolivar Tubos No.1 1 kus
Bolivar Tubos No.1 1 kus
Cena:  295 Kč  vč.DPH
Partagas Serie D No.4 1 kus
Partagas Serie D No.4 1 kus
Cena:  291 Kč  vč.DPH
Romeo y Julieta No.3 Tubos 1 kus
Romeo y Julieta No.3 Tubos 1 kus
Cena:  175 Kč  vč.DPH
Doutníkové zápalky Hoyo de Monterrey
Doutníkové zápalky Hoyo de Monterrey
Cena:  50 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz