kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Petit Royales 1 kus

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Jedny z nejznámějších doutníků na trhu přicházejí s novinkou v podobě formátu Petit Royales, jedná se přibližně o menší petit robusto, což je dnes velmi žádaný a oblíbený formát. Jako horká novinka byly tyto doutníky představeny na prestižním Habano festivalu v roce 2019. Doutníky, které převzaly jméno z notoricky známého Shakespearova dramatu jsou opatřeny typicky červeným prstýnkem se zlatavým lemováním a nápisem Romeo y Julieta.

U kubánské produkce, která má mnohaletou tradici nemůžeme očekávat méně než perfektní doutníky s dokonale vybalancovanou chutí a podmanivou vůní. Na první pohled zaujme tělo v odstínu mléčné čokolády se sametovým leskem a rovný tvarem s minimem žilek. Z počátku nás osloví chuť čerstvě rozpečeného chleba, kandovaného ovoce a cedru s trochou zemitosti. Později se ke slovu přihlásí poznámky lískových oříšků a čerstvě nařezaného dřeva. Na samém konci kouření se vrátíme k původní zemitosti a jemné chuti santalového dřeva. Doutník je velmi příjemný, smetanově jemný a chuťově dokonale vyvážený. Hoření je naprosto bezproblémové, kouř je hustý a popel pevný. Jedná se o jemnější doutníky vhodné pro každého. Není pochyby, že tohle Romeo se rychle stane vaším oblíbencem.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 95 mm x 18 mm
Velikost prstýnku: 47

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Corona Extra

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Romeo y Julieta

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  209 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Torpedo

Země původu

Kuba

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

La Flor Dominicana 1994 Conga 1 kus
La Flor Dominicana 1994 Conga 1 kus
Cena:  173 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 156 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny
Hoyo de Monterrey Petit Robusto 3 kusy
Hoyo de Monterrey Petit Robusto 3 kusy
Cena:  723 Kč  vč.DPH
Cohiba Medio Siglo 1 kus
Cohiba Medio Siglo 1 kus
Cena:  457 Kč  vč.DPH
Montecristo No.5 5 kusů
Montecristo No.5 5 kusů
Cena:  940 Kč  vč.DPH
La Flor Dominicana Ligero Cabinet Oscuro L-200 1 kus
La Flor Dominicana Ligero Cabinet Oscuro L-200 1 kus
Cena:  125 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 113 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz