kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Petit Royales 1 kus

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Jedny z nejznámějších doutníků na trhu přicházejí s novinkou v podobě formátu Petit Royales, jedná se přibližně o menší petit robusto, což je dnes velmi žádaný a oblíbený formát. Jako horká novinka byly tyto doutníky představeny na prestižním Habano festivalu v roce 2019. Doutníky, které převzaly jméno z notoricky známého Shakespearova dramatu jsou opatřeny typicky červeným prstýnkem se zlatavým lemováním a nápisem Romeo y Julieta.

U kubánské produkce, která má mnohaletou tradici nemůžeme očekávat méně než perfektní doutníky s dokonale vybalancovanou chutí a podmanivou vůní. Na první pohled zaujme tělo v odstínu mléčné čokolády se sametovým leskem a rovný tvarem s minimem žilek. Z počátku nás osloví chuť čerstvě rozpečeného chleba, kandovaného ovoce a cedru s trochou zemitosti. Později se ke slovu přihlásí poznámky lískových oříšků a čerstvě nařezaného dřeva. Na samém konci kouření se vrátíme k původní zemitosti a jemné chuti santalového dřeva. Doutník je velmi příjemný, smetanově jemný a chuťově dokonale vyvážený. Hoření je naprosto bezproblémové, kouř je hustý a popel pevný. Jedná se o jemnější doutníky vhodné pro každého. Není pochyby, že tohle Romeo se rychle stane vaším oblíbencem.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 95 mm x 18 mm
Velikost prstýnku: 47

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Corona Extra

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Romeo y Julieta

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  209 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Torpedo

Země původu

Kuba

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

La Flor Dominicana Reserva Especial El Jocko Natural 1 kus
La Flor Dominicana Reserva Especial El Jocko Natural 1 kus
Cena:  140 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 133 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 5% z ceny
Bolivar Tubos No.3 1 kus
Bolivar Tubos No.3 1 kus
Cena:  181 Kč  vč.DPH
Doutníkové zápalky Hoyo de Monterrey
Doutníkové zápalky Hoyo de Monterrey
Cena:  50 Kč  vč.DPH
Bolivar Tubos No.1 1 kus
Bolivar Tubos No.1 1 kus
Cena:  295 Kč  vč.DPH
Tekutina do humidoru Adorini
Tekutina do humidoru Adorini
Cena:  124 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz