kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Linea de Oro Nobles 20 kusů

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Doutník "Romeo y Julieta Linea de Oro Nobles" je ztělesněním luxusu a tradice značky Romeo y Julieta, která je po celém světě uznávána pro své kvalitní kubánské doutníky a historii spojenou s ikonickou literární dvojicí. Nobles se vyznačuje hlubokými tóny dřeva, kávy a pravé kůže, doplněnými jemnými nádechy kakaa, koření a květinovými nuancemi. Tato bohatá a vyvážená kombinace chutí nabízí výjimečný kuřácký zážitek, který je charakteristický pro tuto značku. Doutník Romeo y Julieta Linea de Oro Nobles je skvělou volbou pro ty, kteří ocení kombinaci kubánské tradice a luxusního prémiového tabáku.

Kusů v balení: 20 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 135 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 56

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Belicoso

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Limitované edice

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  28.120 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Churchill

Země původu

Nikaragua

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz