kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Linea de Oro Hidalgos 20 kusů

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Doutník "Romeo y Julieta Linea de Oro Hidalgos" je prestižním zástupcem značky Romeo y Julieta, známé svou tradicí výroby prvotřídních kubánských doutníků a svým historickým odkazem ke slavnou literární romanci. Hidalgos nabízí komplexní směs tónů sušeného ovoce, cedru a kávy, doplněnou jemnými nuancemi koření, pravé kůže a hořké čokolády. Doutníky se mohou pyšnit vyváženou a komplexní chutí, která je typická pro značku Romeo y Julieta. Doutník Romeo y Julieta Linea de Oro Hidalgos je ideální volbou pro milovníky prémiového tabáku, kteří hledají tradiční kubánský doutník s originálním chuťovým profilem.

Kusů v balení: 20 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 125 mm x 25 mm
Velikost prstýnku: 57

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Grand Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Limitované edice

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  30.830 Kč  vč.DPH

Země původu

Nikaragua

Formát doutníku

Churchill

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz