kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Romeo y Julieta Linea de Oro Dianas 20 kusů

Značka Romeo y Julieta je jednou z nejznámějších na trhu. Založena v roce 1875, postupně proslavena od roku 1903, kdy ji koupil Rodriguez „ Pepin „Fernandez. Doutníky vynikající kvality. Jsou jemné až středně silné chuti. Na krabici je možno vidět motiv vyobrazení balkónové scény z románu Romeo a Julie.

Doutník "Romeo y Julieta Linea de Oro Dianas" je součástí sortimentu slavné kubánské značky Romeo y Julieta, která je po celém světě uznávána pro svou kvalitu a historii inspirovanou legendárním literárním dvojicí. Dianas představuje bohatou směs tabáku, při jehož kouření si užijeme mix tónů kakaa, vlhkého dřeva a orientálního koření s jemnými nádechy červeného ovoce a aromatické vanilky. Tato kombinace chutí vytváří hluboký a vyvážený kuřácký zážitek, který zaujme každého milovníka doutníků. Doutník Romeo y Julieta Linea de Oro Dianas je skvělou volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat kubánskou tradici s moderním nádechem.

Kusů v balení: 20 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 146 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 52

Země: Kuba
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto Extra

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Limitované edice

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  29.103 Kč  vč.DPH

Země původu

Nikaragua

Formát doutníku

Churchill

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz