kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Podmínka +18 a ověření věku zákazníků

Ve vztahu k novele protikuřáckého zákona ověřujeme věk každého zákazníka tak, aby bylo zajištěno splnění podmínky nákupu tabákových výrobků a alkoholu osobám starším 18-ti let.

Z výše uvedeného důvodu je nutné aby každý zákazník uvedl existující identifikační údaje, zejména telefon a emailovou adresu. Objednávky u kterých zákazník uvede neexistující identifikační údaje budou stornovány.

Zboží je zasíláno pouze do vlastních rukou s tím, že v určitých případech využíváme doplňkové služby s ověřením věku zákazníka, který přebírá zboží. Z tohoto důvodu je nezbytně nutné aby každý zákazník, který přebírá zboží, měl u sebe průkaz totožnosti a na případné vyzvání pracovníka zásilkové služby jej předložil. Následně doručovatel ověří splnění podmínky +18 a zboží předá, v opačném případě nebude zboží předáno.

Veškeré náklady spojené s ověřováním věku zákazníků jsou započteny v ceně poštovného. Věk neověřujeme u stálých zákazníků, u kterých máme stoprocentní jistotu splnění podmínky +18 a dále u firem, živnostníků či jiných podnikatelských subjektů jejichž identifikační údaje lze dohledat v obchodním či živnostenském rejstříku.

U osobního odběru je rovněž nutné aby každý zákazník na požádání předložil průkaz totožnosti. Zákazníkovi který průkaz nepředloží nebude zboží předáno.

zpět

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz