kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Oliva Serie V Melanio Robusto 10 kusů

Značka doutníků Oliva je známým jménem v oblasti výroby kvalitních doutníků. Firma Oliva Cigar Co. má dlouholetou tradici a patří mezi respektované výrobce na trhu. K výrobě doutníků jsou použity pouze nejkvalitnější tabáky a dovednosti zkušených baličů doutníků. Každý krok výrobního procesu, od sklizně tabáku až po balení, je prováděn s maximální péčí. Značka Oliva má dlouhou historii, která sahá až do 19. století. Rodinná firma se postupem let vypracovala mezi špičkové výrobce doutníků a dodržuje tradiční metody v kombinaci s inovativními prvky.

Oliva Serie V Melanio je perla mezi doutníky, zářící krásou a komplexitou. Tento doutník reprezentuje vrchol sortimentu značky Oliva a nabízí nezapomenutelný zážitek pro milovníky doutníků. Melanio láká svým okouzlujícím zjevem. Krycí list, kterým je obalen, mu dodává intenzivní tmavou barvu a výrazný lesk. Spolu s precizními detaily v provedení vytváří toto umělecké dílo vizuální lahůdku. Při kouření Oliva Serie V Melanio se otevírá svět složitých chutí. Okouzlí nás tóny tmavé čokolády, koření, dřeva a pražené kávy. Tento doutník se vyznačuje vyvážeností mezi intenzitou a jemností chutí. Doutník z řady Melanio je vhodný pro ty nejspeciálnější okamžiky. Je to doutník, který si zaslouží být užíván v klidu a bez spěchu, aby bylo možné si plně užít jeho složité chutě a výjimečný zážitek.

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 127 mm x 20 mm
Velikost prstýnku: 50

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Oliva

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  2.400 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Churchill

Země původu

Nikaragua

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Tabacos Baez SF Toro 1 kus
Tabacos Baez SF Toro 1 kus
Cena:  107 Kč  vč.DPH

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz