kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto 10 kusů

Značka doutníků Oliva je známým jménem v oblasti výroby kvalitních doutníků. Firma Oliva Cigar Co. má dlouholetou tradici a patří mezi respektované výrobce na trhu. K výrobě doutníků jsou použity pouze nejkvalitnější tabáky a dovednosti zkušených baličů doutníků. Každý krok výrobního procesu, od sklizně tabáku až po balení, je prováděn s maximální péčí. Značka Oliva má dlouhou historii, která sahá až do 19. století. Rodinná firma se postupem let vypracovala mezi špičkové výrobce doutníků a dodržuje tradiční metody v kombinaci s inovativními prvky.

Oliva Serie V Melanio Maduro je příkladem elegance a komplexity ve světě prémiových doutníků, která uspokojí milovníky silnějších a bohatějších doutníků. Maduro variantu Serie V Melanio zdobí impozantní tmavý krycí list Maduro. Povrch doutníku je poctivě rafinovaný a olejnatý, což zvýrazňuje jeho temnou barvu a intenzivní vizuální dojem. Při kouření si užijeme mix bohatých vůní a chutí, postřehnout lze tóny čokolády, koření, kávy a pořezaného dřeva. Každý potah se postupně rozvine v opravdovou chuťovou symfonii. Serie V Melanio Maduro je ideální volbou pro večerní posezení, kdy můžete bez spěchu prozkoumávat jeho složité chutě a užívat si zvláštní chvilky klidu s kvalitním doutníkem.

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 127 mm x 20 mm
Velikost prstýnku: 50

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Oliva

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  2.400 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Churchill

Země původu

Nikaragua

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz