kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Nuevitas Jibaro No.2 1 kus

Doutníky Tatuaje byly vyrobeny ve spolupráci jejich tvůrce Pete Johnsona a předního výrobce doutníků Don Pepin Garcii. Jedná se o výrazné doutníky s komplexní chutí a vůní vhodné pro každého kdo hledá klasické doutníky Havanského stylu. Pro výrobu doutníků jsou použity ty nelepší tabákové listy vypěstované z kubánských semen na Nikaragujských tabákových plantážích v oblasti Estelí.

Nuevitas je staro-nová edice doutníků patřící pod značku Tatuaje. Původně byly tyto doutníky vyráběny v továrně Tabacalera Tropical v Nicaragui, později však byla jejich produkce přerušena. Dnes se opět vrací na scénu a nově jsou vyráběny v továrně My Father po záštitou úspěšného cigar makera Peta Johnsona. Doutníky Neuvitas získaly název podle stejnojmenného města nacházejícího se v kubánské provincii Camaguey, která leží asi 640km východně od Havany. Prstýnek je minimalistický a jednoduchý, stejně tak jako u většiny doutníků značky Tatuaje. Je zdoben oranžovou linkou a nápisem Nuevitas.

Krycí list doutníku je hladký, sametově lesklý a olejnatý. Doutník je perfektně ubalen, na jeho těle, které je pěkně rovné, nenajdete žádnou chybičku. Pokud si přivoníte k doutníku těsně před jeho zapálením, obdaří vás příjemnou vůní máslového popcornu se špetkou pepře. Rozeznat lze také jemné květinové aroma. Po zapálení nás osloví typické tóny tabáku se zemitými poznámkami pepře a čerstvě nařezaného dřeva. Později je chuť doutníku více peprná a pikantní, postřehnout lze vůni pečeného chleba a preclíků. Nuevitas jsou skvělé doutníky, jejichž chuťový profil je blízký kubánským značkám. Pokud chcete ochutnat poctivou tabákovou klasiku, jsou tyto doutníky jasná volba.

Kusů v balení: 1 ( uzavíratelná folie )
Délka x průměr: 152 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 52
Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Toro

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Nuevitas

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  205 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Petit Corona

Země původu

Nikaragua

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Don Pepin Blue Lanceros 1 kus
Don Pepin Blue Lanceros 1 kus
Cena:  203 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 193 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 5% z ceny
Flor De Las Antillas Toro Gordo 1 kus
Flor De Las Antillas Toro Gordo 1 kus
Cena:  216 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 205 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 5% z ceny
Alec Bradley Fine and Rare 2019 1kus
Alec Bradley Fine and Rare 2019 1kus
Cena:  555 Kč  vč.DPH
My Father The Judge Toro Fino 1 kus
My Father The Judge Toro Fino 1 kus
Cena:  320 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 304 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 5% z ceny
Jaime Garcia Reserva Especial Toro 1 kus
Jaime Garcia Reserva Especial Toro 1 kus
Cena:  161 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 153 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 5% z ceny

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz