kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Nuevitas 1 kus

Doutníky Tatuaje byly vyrobeny ve spolupráci jejich tvůrce Pete Johnsona a předního výrobce doutníků Don Pepin Garcii. Jedná se o výrazné doutníky s komplexní chutí a vůní vhodné pro každého kdo hledá klasické doutníky Havanského stylu. Pro výrobu doutníků jsou použity ty nelepší tabákové listy vypěstované z kubánských semen na Nikaragujských tabákových plantážích v oblasti Estelí.

Nuevitas je staro-nová edice doutníků patřící pod značku Tatuaje. Původně byly tyto doutníky vyráběny v továrně Tabacalera Tropical v Nicaragui, později však byla jejich produkce přerušena. Dnes se opět vrací na scénu a nově jsou vyráběny v továrně My Father po záštitou úspěšného cigar makera Peta Johnsona. Doutníky Neuvitas získaly název podle stejnojmenného města nacházejícího se v kubánské provincii Camaguey, která leží asi 640km východně od Havany. Prstýnek je minimalistický a jednoduchý, stejně tak jako u většiny doutníků značky Tatuaje. Je zdoben oranžovou linkou a nápisem Nuevitas.

Krycí list doutníku je hladký, sametově lesklý a olejnatý. Doutník je perfektně ubalen, na jeho těle, které je pěkně rovné, nenajdete žádnou chybičku. Pokud si přivoníte k doutníku těsně před jeho zapálením, obdaří vás příjemnou vůní máslového popcornu se špetkou pepře. Rozeznat lze také jemné květinové aroma. Po zapálení nás osloví typické tóny tabáku se zemitými poznámkami pepře a čerstvě nařezaného dřeva. Později je chuť doutníku více peprná a pikantní, postřehnout lze vůni pečeného chleba a preclíků. Nuevitas jsou skvělé doutníky, jejichž chuťový profil je blízký kubánským značkám. Pokud chcete ochutnat poctivou tabákovou klasiku, jsou tyto doutníky jasná volba.

Kusů v balení: 1 ( uzavíratelná folie )
Délka x průměr: 127 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 52
Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Nuevitas

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  208 Kč  vč.DPH

Země původu

Nikaragua

Formát doutníku

Petit Corona

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Alec Bradley Prensado Churchill 1kus
Alec Bradley Prensado Churchill 1kus
Cena:  221 Kč  vč.DPH
La Mission 1959 Robusto 1 kus
La Mission 1959 Robusto 1 kus
Cena:  208 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Sanctum Gordo 1 kus
Alec Bradley Sanctum Gordo 1 kus
Cena:  236 Kč  vč.DPH

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz