kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

La Flor Dominicana Salomon Unico 10 kusů

Značka La Flor Dominicana (Dominikánská květina) patří mezi nejznámější a bezesporu i nejúspěšnější výrobce nekubánských prémiových doutníků na světě. Továrna La Flor Dominicana byla založena v roce 1996 v Santiagu v Dominikánské republice. Zakladatelem a majitelem firmy je výrobce doutníků Litto Gomez Diez, který byl časopisem Cigar Aficionado označen za jednoho z nejinovativněji myslícího tvůrce prémiového kuřiva. Továrna s přilehlými plantážemi zajišťuje vlastními silami celý proces výroby a v dnešní době se může pochlubit produkcí více jak 4 milionů prémiových doutníků ročně. Doutníky La Flor Dominicana se mohou pyšnit mnoha významnými oceněními, mezi největší úspěchy patří 2.místo v žebříčku TOP25 časopisu Cifar Aficionado v roce 2006, které získal doutník Coronado by La Flor Double Corona.

Doutníky Salomon unico představují naprosto vyjímečnou, limitovanou edici a výběr toho nejlepšího co můžete ve světě prémiových doutníků ochutnat. Jedná se opravdu o specialitu, které není určena pro každého, proto také mají ve svém názvu výraz “unico” tedy unikátní. Doutníky jsou prodávány pouze v celém balení po 10-ti kusech, obsahují tedy 10 doutníků, ty jsou však každý jiný. Každý doutník má svůj vlastní vzhled, design tvořený použitím různých druhů krycích listů. Střídají se zde tabákové listy světlý connecticut, tmavý maduro, corojo či zelený candela. Výsledkem jsou různé motivy přes doutníky s vyobrazeným sluncem, tečkami, okem či různými emblémy. Zajímavý je fakt, že každá krabice obsahuje různou skladbu vzhledu doutníků, každá krabice je unikátní. Krabice ve které jsou doutníky uloženy je rovněž originální, má lichoběžníkový tvar, povrch je v bílém lesku a na horním víku je vyobrazena silueta elegána kouřícího svůj oblíbený doutník.

Tak jak je různorodý vzhled je variabilní i chuť a vůně. Doutníky z edice Salomon unico nás osloví celou škálou poznámek od štiplavých peprných až po sladké tóny mléčné čokolády. Rovněž můžeme rozpoznat vůně rozinek, čerstvě upečeného chleba, venkova, kapučína či černé kávy. Pokud chcete vyzkoušet něco opravdu vyjímečného a speciálního pak doutníky Salomon unico jsou ideální volbou. Doporučujeme je zkušených doutníkářům, kteří chtějí něco nového a zejména pak všem, kteří hledají úžasný dárek, který obdarovanému doslova vyrazí dech.

Kusů v balení: 10 (dřevěná, lakovaná krabice)
Délka x průměr: 178 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 60

Země: Dominikánská republika
Výroba: Ruční balení
Tvar: Atypický, přibližně Churchill / Double figurado

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: La Flor Salomon Unico

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  7.400 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 6.290 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 15% z ceny

Země původu

Dominikánská rep.

Formát doutníku

Toro

Další obrázky

zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit
zvětšit

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz