kategorie

Humidory zlevněné

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

La Duena Petit Robusto 1 kus

Doutníky My Father patří mezi absolutní světovou špičku, jedná se o nejlepší doutníky z produkce rodiny Gargia přímo z rukou otce Don Jose Pepin Garcii a jeho syna Jaimiho. Doutníky jsou vyráběny továrnou My Father v Nicaragui v tabákové oblasti Estelí. Jedná se o středně plné až plné, ručně balené doutníky obalené krycím listem "Ecuadorian Habano Rosado/Criollo".

Název tohoto relativně nového doutníku, který byl představen trhu v roce 2012, znamená v překladu “majitelka”. Tím je myšleno majitelka doutníku resp. žena, která si jej oblíbila. Je výtvorem dcery zakladatele značky My Father Janny Garcia, která s oblibou kouří lehké, ale chuťově výrazné doutníky. Přesně takový La Duena je, patří mezi lehčí až středně silné kuřivo s výraznou, plnou chutí a vůní. Krycí list zde tvoří Connecticut Broadleaf, plnivo a vazací list potom Connecticut Broadleaf a Nicaraguan. Krycí list dodává doutníku barvu mléčné čokolády místy s nádechem do tmavě hnědé. Design je spíše jednodušší, ale hezký a účelný. Prstýnek v kombinaci bílé a červené barvy, na čelní straně oválného tvaru s ženskou siluetou. Ve stejném stylu je i krabice s barvě přírodního dřeva, obepnutá jakoby větší verzí prstýnku.

Tělo doutníku je krásně rovné a poctivě ubalené, je vidět že v továrně My Father pracují skuteční mistři svého řemesla a zkušení torcedors (baliči doutníků). Doutník nabízí zpočátku peprnou chuť, která je u této značky tak typická. Později se do popředí dostávají sladší tóny s poznámkami mléčné čokolády a pravé kůže. Doutník je komplexní s vyváženým chuťovým profilem a perfektním hořením po celou dobu kouření. Pokud hledáte spíše středně silné doutníky, které více pohladí než nakopnou, pak La Duena je tou nejlepší volbou. Tyto doutníky nejsou určené jen pro ženy, i když jejich tvůrcem je právě žena, dcera Don Pepina Garcii.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 114 mm x 19,8 mm
Velikost prstýnku: 50

Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Petit Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: La Duena

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  174 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Robusto

Země původu

Nikaragua

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

La Antiguedad Toro 1 kus
La Antiguedad Toro 1 kus
Cena:  197 Kč  vč.DPH
La Promesa Petit Robusto 1 kus
La Promesa Petit Robusto 1 kus
Cena:  207 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Magic Toast Toro 1kus
Alec Bradley Magic Toast Toro 1kus
Cena:  199 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz