kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

La Duena Petit Robusto 1 kus

Doutníky My Father patří mezi absolutní světovou špičku, jedná se o nejlepší doutníky z produkce rodiny Gargia přímo z rukou otce Don Jose Pepin Garcii a jeho syna Jaimiho. Doutníky jsou vyráběny továrnou My Father v Nicaragui v tabákové oblasti Estelí. Jedná se o středně plné až plné, ručně balené doutníky obalené krycím listem "Ecuadorian Habano Rosado/Criollo".

Název tohoto relativně nového doutníku, který byl představen trhu v roce 2012, znamená v překladu “majitelka”. Tím je myšleno majitelka doutníku resp. žena, která si jej oblíbila. Je výtvorem dcery zakladatele značky My Father Janny Garcia, která s oblibou kouří lehké, ale chuťově výrazné doutníky. Přesně takový La Duena je, patří mezi lehčí až středně silné kuřivo s výraznou, plnou chutí a vůní. Krycí list zde tvoří Connecticut Broadleaf, plnivo a vazací list potom Connecticut Broadleaf a Nicaraguan. Krycí list dodává doutníku barvu mléčné čokolády místy s nádechem do tmavě hnědé. Design je spíše jednodušší, ale hezký a účelný. Prstýnek v kombinaci bílé a červené barvy, na čelní straně oválného tvaru s ženskou siluetou. Ve stejném stylu je i krabice s barvě přírodního dřeva, obepnutá jakoby větší verzí prstýnku.

Tělo doutníku je krásně rovné a poctivě ubalené, je vidět že v továrně My Father pracují skuteční mistři svého řemesla a zkušení torcedors (baliči doutníků). Doutník nabízí zpočátku peprnou chuť, která je u této značky tak typická. Později se do popředí dostávají sladší tóny s poznámkami mléčné čokolády a pravé kůže. Doutník je komplexní s vyváženým chuťovým profilem a perfektním hořením po celou dobu kouření. Pokud hledáte spíše středně silné doutníky, které více pohladí než nakopnou, pak La Duena je tou nejlepší volbou. Tyto doutníky nejsou určené jen pro ženy, i když jejich tvůrcem je právě žena, dcera Don Pepina Garcii.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 114 mm x 19,8 mm
Velikost prstýnku: 50

Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Petit Robusto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: La Duena

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  174 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 157 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny

Země původu

Nikaragua

Formát doutníku

Robusto

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

La Flor Dominicana Capitulo II Chisel 10 kusů
La Flor Dominicana Capitulo II Chisel 10 kusů
Cena:  2.280 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 2.052 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny
Romeo y Julieta No.1 Tubos 1 kus
Romeo y Julieta No.1 Tubos 1 kus
Cena:  203 Kč  vč.DPH
Bolivar Petit Coronas 1 kus
Bolivar Petit Coronas 1 kus
Cena:  197 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Black Market Churchill 1kus
Alec Bradley Black Market Churchill 1kus
Cena:  183 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 165 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny
Humidor Adorini Genova
Humidor Adorini Genova
Cena:  8.250 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 7.425 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny
Vlhkoměr digitální Angelo
Vlhkoměr digitální Angelo
Cena:  495 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz