kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

L Atelier Maduro 56 Robusto Gordo 20 kusů

Pete Johnson je ve světě doutníků známé jméno, tento inovátor a tvůrce originálních značek si získal popularitu díky vysoce hodnoceným doutníkům Ambos Mundos či Tatuaje, které produkuje ve spolupráci s legendou doutníkového průmyslu Don Pepinem Garciou. Doutníky L'Atelier jsou žhavou novinkou, které rovněž vznikla ve spolupráci těchto dvou úspěšných tvůrců. Není tedy žádným překvapením, že ihned v prvních recenzích byly tyto doutníky vyneseny takřka do hvězdného nebe a svým hodnocením se zařadili mezi absolutní světovou špičku. Doutníky L'atelier Lat52 získaly v prestižním časopise Cigar Insider 52 bodů a L'atelier Lat56 dokonce 54 bodů.

Doutníky L Atelier Maduro byly do této řady přičleněny v roce 2013 a představeny na veletrhu IPCPR. Jedná se o první maduro doutník této značky. Jako vazací list je trochu netradičně použit tabák Sancti Spiritus, jedná se o kombinaci tabákových listů Criollo a Pelo de Oro. Krycí list tvoří Connecticut Broadleaf. Barva doutníku je sytě hnědá, blízká barvě mléčné čokolády. Krycí list je jemně olejnatý, protkaný žilkami (typické pro Connecticut Broadleaf). Design je podobný jako u klasického L Atelier s tím rozdílem, že pozadí prstýnku je bílé stejně tak jako krabice. Design celého balení je velmi líbivý a elegantní. Před samotným kouřením, po odstřižení hlavy je patrná vůně čokolády, bílého pepře, pravé kůže a jemně kyselé tóny citrusů. Po zapálení se do popředí derou výraznější peprné poznámky následované hity čokolády a kakaa. Později se do nasládlých tónů přimísí štiplavé tóny koření a pepře. Kombinace pikantních a sladkých poznámek je vyvážená a velmi příjemná. Tento doutník se opravdu povedl, rozhodně doporučujeme jej vyzkoušet.

V magazínu Leafenthusiast fantastických 10/10 a jeden z doutníků roku 2013, v magazínu Cigar Coop 93 bodů, rovněž mezi doutníky roku 2013.

Kusů v balení: 20 (bílá, lakovaná krabice)
Délka x průměr: 140 mm x 22 mm
Velikost prstýnku: 56

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto Gordo

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: L Atelier

Je na skladě - odešleme do 4 dnů

Cena:  4.320 Kč  vč.DPH

Země původu

Nikaragua

Formát doutníku

Petit Robusto

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Cabaiguan Petite 50 kusů
Cabaiguan Petite 50 kusů
Cena:  3.850 Kč  vč.DPH
Tatuaje Petite 50 kusů
Tatuaje Petite 50 kusů
Cena:  4.950 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Sanctum Toro 20kusů
Alec Bradley Sanctum Toro 20kusů
Cena:  4.040 Kč  vč.DPH
El Centurion H-2K-CT Toro 20 kusů
El Centurion H-2K-CT Toro 20 kusů
Cena:  4.260 Kč  vč.DPH
Tabacos Baez SF Robusto 20 kusů
Tabacos Baez SF Robusto 20 kusů
Cena:  1.720 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz