kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Humidor Jemar Indian Navajo

Humidor je speciální box, určený ke skladování doutníků a jejich udržování v navlhlém stavu. Všechny Humidory nabízené v našem obchodě jsou perfektně řemeslně provedené, vyrobené z kvalitních materiálů.

Humidor Jemar Indian Navajo je moderně vyhlížející humidor se zajímavou povrchovou úpravou, která se tak trochu podobná zebře. Pozadí je v barvě slonové kosti s tmavými, nesouměrnými pruhy, které se vinou přes délku humidoru. Krásný humidor, který na první pohled zaujme originálním vzhledem.

Obsahuje: vlhkoměr, zvlhčovač, dělící přepážku
Rozměry exteriér: d: 280 mm, h: 220 mm, v: 100 mm
Kapacita: cca 50 doutníků

Přednosti humidorů Jemar

Všechny humidory Jemar jsou vybaveny přesným, kalibrovatelným vlhkoměrem německé výroby a moderním italským zvlhčovačem plněným polymerovými krystaly. Při výrobě těchto humidorů nejsou použity lepidla pro spojení rohů, ale speciální spojovací klínky, interiér je tak chráněn před vlivy chemikálií, které jsou v lepidlech obsaženy. Součástí je i dělící přepážka pro pohodlné rozdělení vnitřního prostoru.

Zkalibrovaný, přesný, vlhkoměr německé výroby. Optimalizovaný pro skladování doutníků.

Zvlhčovač na bázi polymerových krystalů vyrobený v Itálii.

Unikátní spojení rohů pomocí speciálních klínků.

Speciálně zesílené kování, pozlacené 24 karátovým zlatem, ručně leštěné.

Humidory Jemar patří svým designem k jedněm z nejpovedenějších na českém trhu. Jsou vyrobené ve Španělsku a opatřené kvalitním Německým vlhkoměrem a Italským zvlhčovačem.

Kategorie: Humidory Jemar

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  4.723 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz