kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Bohemia Crystal luxusní skleněná lahev Nora

Sklo Bohemia známé také po celém světě pod pojmem Bohemia Crystal patří mezi nejznámější a nejopěvovanější produkt České republiky. S více jak stoletou tradicí je Český křišťál ve světě stále mezinárodně uznávaný pro svoji vysokou kvalitu, krásu a inovativní design.

Český křišťál je specifický obsahem olova, které sklo změkčuje, dodává mu čistý vzhled, průzračnost a vyšší hmotnost. Rovněž vyvolává difrakci (ohyb) světla. Měkkost skla potom usnadňuje jeho řezání a rytí. Český, olovnatý křišťál obsahuje více než 24% oxidu olovnatého. Modrá nálepka s nápisem BOHEMIA CZECH REPUBLIC – LEAD CRYSTAL OVER 24% PbO se stala synonymem pro kvalitu, tradici a národní bohatství České republiky. České sklo patří stále k nejcennějším produktům, které může naše země světu nabídnout.

Bohemia Crystal ochranná známka   Bohemia Crystal ochranná známka

Nádherná skleněná láhev z olovnatého křišťálu, s horním broušeným uzávěrem. Broušené hrany s nápaditým jednoduchým vzorem a dech beroucím designem. Jedinečný kousek České historie, ideální dárek pro vaše blízké či obchodní partnery.

Objem: 800 ml
Kusů v balení: 1 lahev
Země: Česká Republika
Certifikát: odkaz na stažení

Kategorie: Bohemia Crystal

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  1.230 Kč  vč.DPH

Další obrázky

zvětšit
zvětšit
zvětšit

Přihlásit se

Zapomněli jste heslo?
Zaregistrujte se

Spojte se s námi

facebook ikonka
instagram ikonka
doutníky velkoobchod
jak balíme doutníky

Měna

Vyběr měny:

Partneři

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz