kategorie

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Alec Bradley Nica Puro Torpedo 20 kusů

Značka Alec Bradley patří k absolutní špičce ve světě prémiových doutníků. Jedním z hlavních cílů firmy je poskytnout kuřákům doutníků nezapomenutelný zážitek z kouření oblíbených doutníků. Firma byla založena v roce 1996 a její zakladatel Alec Rubin ji pojmenoval podle křestních jmen svých dvou synů Aleca a Bradleyho. Již mnoho let jsou doutníky Alec Bradley synonymem kvality a těch nejvyšší hodnocení v prestižních časopisech a mediích. Mezi historicky nejúspěšnější značky doutníků patří Alec Bradley Tempus (dnes již kultovní doutník) a především Alec Bradley Prensado, který byl dle prestižního časopisu Aficionado vyhlášen jako nejlepší prémiový doutník světa roku 2011. Jako výhradní dovozce nabízíme tyto doutníky v perfektní kvalitě dovezené přímo z továren v Hondurasu a Nikaragui.

Doutníky Alec Bradley Nica Puro jsou oslavou založení věhlasné oblasti Estelí, známou pěstováním tabákových rostlin. Rok vzniku 1685 je také vyobrazen na prstýnku těchto doutníků. Doutníky mají krycí list čokoládové barvy, povrch je hezky olejnatý a mastný na dotek. Doutníky poskytují nádherný buket vůní, zvýrazněný sladkými tóny hrozinek, meruněk a zemitých tónů. Po zapálení se vůně pěkně otevírá do tónů sladké švestky, červené papriky a koření, doutník je jemně pikantní, do popředí se postupně dostává i nahořklá chuť černé kávy. Jedná se o středně silné doutníky. Téměř absolutní hodnocení čtyři a půl z pěti hvězdiček v prestižním magazínu Cigar Inspector.

Kusů v balení: 20 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 156 mm x 21,4 mm
Velikost prstýnku: 54

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Torpedo

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Alec Bradley Nica Puro

Je skladem - odešleme do 3 dnů

Cena:  3.960 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 3.564 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny

Formát doutníku

Torpedo

Země původu

Nikaragua

Další obrázky

zvětšit
zvětšit

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Alec Bradley American Classic Torpedo 20kusů
Alec Bradley American Classic Torpedo 20kusů
Cena:  3.300 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 2.970 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 10% z ceny
Zvlhčovač elektrický Cigar Spa
Zvlhčovač elektrický Cigar Spa
Cena:  7.485 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 5.240 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 30% z ceny

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz