kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Alec Bradley Mundial Punta Lanza No.4 10 kusů

Značka Alec Bradley patří k absolutní špičce ve světě prémiových doutníků. Jedním z hlavních cílů firmy je poskytnout kuřákům doutníků nezapomenutelný zážitek z kouření oblíbených doutníků. Firma byla založena v roce 1996 a její zakladatel Alec Rubin ji pojmenoval podle křestních jmen svých dvou synů Aleca a Bradleyho. Již mnoho let jsou doutníky Alec Bradley synonymem kvality a těch nejvyšší hodnocení v prestižních časopisech a mediích. Mezi historicky nejúspěšnější značky doutníků patří Alec Bradley Tempus (dnes již kultovní doutník) a především Alec Bradley Prensado, který byl dle prestižního časopisu Aficionado vyhlášen jako nejlepší prémiový doutník světa roku 2011. Jako výhradní dovozce nabízíme tyto doutníky v perfektní kvalitě dovezené přímo z továren v Hondurasu a Nikaragui.

Doutníky Alec Bradley Mundial jsou novinkou v sortimentu této populární značky. Pět let strávil majitel firmy Alan Robin vylaďováním a vybrušováním tohoto doutníku k dokonalosti tak, aby jej konečně mohl v roce 2014 představit světu. Výsledkem je úžasný doutník, perfektní ve všech směrech. Jedná se o plný doutník ve tvaru Perfecto. Krycí list je z tabákových listů pěstovaných na plantážích v Honduraské oblasti Trojes. Plnivo a vázací list jsou tvořeny kombinací tabáku z Hondurasu a Nikaragui. Doutníky jsou výrazné, masité, s pikantní příchutí s podmanivým aroma plným kořeněných, čokoládových, cedrových vůní a peprných tónů.

Kusů v balení: 10 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 108 mm x 18 mm
Velikost prstýnku: 48

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Perfecto

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Alec Bradley Mundial

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  2.340 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Figurado

Země původu

Honduras

Další obrázky

zvětšit
zvětšit

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Jose L. Piedra Cazadores 25 kusů
Jose L. Piedra Cazadores 25 kusů
Cena:  1.875 Kč  vč.DPH
Montecristo Churchills Anejados 1 kus
Montecristo Churchills Anejados 1 kus
Cena:  661 Kč  vč.DPH
Ambos Mundos Robusto Sumatra 25 kusů
Ambos Mundos Robusto Sumatra 25 kusů
Cena:  2.850 Kč  vč.DPH
Jose L. Piedra Cremas 25 kusů
Jose L. Piedra Cremas 25 kusů
Cena:  1.725 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz