kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Alec Bradley Medalist Churchill 1 kus

Značka Alec Bradley patří k absolutní špičce ve světě prémiových doutníků. Jedním z hlavních cílů firmy je poskytnout kuřákům doutníků nezapomenutelný zážitek z kouření oblíbených doutníků. Firma byla založena v roce 1996 a její zakladatel Alec Rubin ji pojmenoval podle křestních jmen svých dvou synů Aleca a Bradleyho. Již mnoho let jsou doutníky Alec Bradley synonymem kvality a těch nejvyšší hodnocení v prestižních časopisech a mediích. Mezi historicky nejúspěšnější značky doutníků patří Alec Bradley Tempus (dnes již kultovní doutník) a především Alec Bradley Prensado, který byl dle prestižního časopisu Aficionado vyhlášen jako nejlepší prémiový doutník světa roku 2011. Jako výhradní dovozce nabízíme tyto doutníky v perfektní kvalitě dovezené přímo z továren v Hondurasu a Nikaragui.

Máte rádi jemnější doutníky, nebo patříte mezi začínající doutníkáře? Pak Alec Bradley Medalist je perfektní volba. Tato novinka, představená v roce 2018 spadá právě do kategorie tzv. mild-body (mírnějších) doutníků. Krycí list Costa Rican je světlejší, sametově hebký a olejnatý. Náplň je tvořena kombinací tabákových listů Nicaraguan Jalapa, Nicaraguan Esteli, a Honduran Jamastran. Chuť je vyvážená, jemně nasládlá, převládají zde tóny karamelu, kakaa, černé kávy a lískových oříšků. Doutník je perfektně ubalen, hoření je bezproblémové, zanechávající šedý, pevný popel. V recenzích se Medalist může pyšnit velmi vysokým hodnocením a již od uvedení na trh se řadí mezi nejprodávanější, snad i díky velmi příznivé ceně.

Kusů v balení: 1 (uzavíratelná folie)
Délka x průměr: 178 mm x 19 mm
Velikost prstýnku: 48

Země: Nikaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Churchill

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Alec Bradley Medalist

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  178 Kč  vč.DPH

Země původu

Honduras

Formát doutníku

Figurado

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Alec Bradley Connecticut Robusto 1 kus
Alec Bradley Connecticut Robusto 1 kus
Cena:  163 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Connecticut Nano 1 kus
Alec Bradley Connecticut Nano 1 kus
Cena:  161 Kč  vč.DPH
Don Pepin Black 1979 1 kus
Don Pepin Black 1979 1 kus
Cena:  152 Kč  vč.DPH
Humidor Adorini Torino
Humidor Adorini Torino
Cena:  2.723 Kč   vč.DPH 
Po slevě: 2.505 Kč  vč. DPH
Ušetříte: 8% z ceny
Tabacos Baez SF Corona 1 kus
Tabacos Baez SF Corona 1 kus
Cena:  97 Kč  vč.DPH
Don Pepin Blue Demi-Tasse Petaca
Don Pepin Blue Demi-Tasse Petaca
Cena:  548 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz