kategorie

Slevy

Výběr podle výrobce:

informace

doutníkový rádce

Alec Bradley Black Market Torpedo 22kusů

Značka Alec Bradley patří k absolutní špičce ve světě prémiových doutníků. Jedním z hlavních cílů firmy je poskytnout kuřákům doutníků nezapomenutelný zážitek z kouření oblíbených doutníků. Firma byla založena v roce 1996 a její zakladatel Alec Rubin ji pojmenoval podle křestních jmen svých dvou synů Aleca a Bradleyho. Již mnoho let jsou doutníky Alec Bradley synonymem kvality a těch nejvyšší hodnocení v prestižních časopisech a mediích. Mezi historicky nejúspěšnější značky doutníků patří Alec Bradley Tempus (dnes již kultovní doutník) a především Alec Bradley Prensado, který byl dle prestižního časopisu Aficionado vyhlášen jako nejlepší prémiový doutník světa roku 2011. Jako výhradní dovozce nabízíme tyto doutníky v perfektní kvalitě dovezené přímo z továren v Hondurasu a Nikaragui.

Alec Bradley Black Market patří bez nadsázky mezi nestylovější prémiové doutníky na trhu. Jsou baleny v dřevěné, bytelné krabici opatřené v interiéru nápaditým štítkem se specifikací doutníků. Balení těchto doutníků je naprosto výjimečné, evokuje pocit, že jste dostali do rukou něco jedinečného, něco co lze jen velmi těžko sehnat třeba jen na černém trhu (od toho název Black Market). Ve velikosti robusto krásných 92 bodů v nejprestižnějším evropském doutníkovém magazínu Cigar Journal. Velmi vysoké hodnocení 91 bodů v prestižním magazínu Cigarfan.

Alec Bradley Black Market jsou výrazné doutníky, které produkují velké množství hustého, mléčného dýmu, příjemné, zemité vůně. Jedná se o středně plné doutníky plněné směsí tabáku Honduran Jamastran a Panamanian Sumatra. Krycí list z tabákových listů Nicaraguan Jalapa dodává doutníkům jemně nasládlou chuť s tóny koření a pepře a temnou barvu s decentní třpytivou patinou na povrchu. Alec Bradley Black Market je opravdu skvělé a výjimečné doutníky, které prostě musíte vyzkoušet.

Kusů v balení: 22kusů (stylová, dřevěná krabice)
Délka x průměr: 156 mm x 21,4 mm
Velikost prstýnku: 54

Země: Honduras
Výroba: Ruční balení
Tvar: Torpedo

Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.

Kategorie: Alec Bradley Black Market

Je na skladě - odešleme nejpozději do 3 dnů

Cena:  4.070 Kč  vč.DPH

Formát doutníku

Torpedo

Země původu

Honduras

Další obrázky

zvětšit
zvětšit

Zákaznící k tomuto zboží objednávali také...

Alec Bradley Nica Puro Churchill 20 kusů
Alec Bradley Nica Puro Churchill 20 kusů
Cena:  3.960 Kč  vč.DPH
La Flor Dominicana Misterio Natural Sampler
La Flor Dominicana Misterio Natural Sampler
Cena:  1.807 Kč  vč.DPH
Humidor Adorini Treviso
Humidor Adorini Treviso
Cena:  4.840 Kč  vč.DPH
Zvlhčovač Le Veil Pro
Zvlhčovač Le Veil Pro
Cena:  7.260 Kč  vč.DPH
Alec Bradley Black Market Churchill 22kusů
Alec Bradley Black Market Churchill 22kusů
Cena:  4.026 Kč  vč.DPH

Kouření zabíjí, přestaňte nyní
Jak přestat kouřit: www.koureni-zabiji.cz