La Reloba Sumatra Robusto 25 kusů
La Reloba jsou středně silné doutníky vyráběné ve dvou barvách krycího listu, světlejší Nicaraguan Habano a tmavý Ecuadorian Sumatra. Doutníky byly představeny v roce 2010 jako produkt věhlasné továrny My Father.
La Reloba Sumatra Robusto jsou doutníky balené do krycího listu Ecuadorian Sumatra. Vůně dřeva a pravé kůže, sladké tóny pražených oříšků. Doutník vyvážené síly, chuti a vůně za skvělou cenu. Po uvedení doutníků na trh získaly hned jedno z nejvyšších hodnocení 92 bodů v prestižním magazínu Cigar Insider. V provedení Torpedo vítěz hodnocení ( 94 bodů ) roku 2011 v prestižním magazínu Cigar Insider. Hodnoceno 251 doutníků roku 2011.
Kusů v balení: 25 (dřevěná krabice)
Délka x průměr: 127 mm x 19,8 mm
Velikost prstýnku: 50
Země: Nicaragua
Výroba: Ruční balení
Tvar: Robusto
Váha (1ks): ? gramů
Při nákupu jednotlivých doutníků je nutné koupit minimálně čtyři doutníky. Tento počet však může být tvořen doutníky libovolných značek a druhů.
Kategorie: La Reloba
Je na skladě - odešleme do 4 dnů

